Przejdź do treści

Applied Geotechnical Engineering

Szanowni Państwo. Mając na uwadze pierwsze przypadki zachorowań w Krakowie oraz rekomendacje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa odnośnie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, Komitet Organizacyjny podjął decyzję o przeniesieniu konferencji Applied Geotechnical Engineering na inny termin.

Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi, dlatego liczymy na zrozumienie z Państwa strony.

Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie konferencją. O wznowieniu konferencji będziemy Państwa informować mailowo oraz na stronie konferencji AGE, stronie IMG PAN i w kanałach społecznościowych IMG PAN.

 

Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk razem z DMT GmbH & Co. KG zapraszają na międzynarodową konferencję naukową Applied Geotechnical Engineering, która odbędzie się w Krakowie.

Tematyka konferencji obejmuje zakres szeroko pojętych problemów terenów pogórniczych w aspekcie środowiskowym, budownictwa podziemnego i tunelowego, monitoringu i badań geotechnicznych, geomechaniki w górnictwie. Konferencja kierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką, głównie naukowców, studentów, przedstawicieli przemysłu, władz samorządowych, przedstawicieli firm i biur projektowych.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej konferencji Applied Geotechnical Engineering.

Skip to content